Şişli Evde Sağlık

Hasta Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Şişli Evde Sağlık
Şişli Evde Sağlık gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
İpek Özkara
Bizim için çok büyük tecrübe oldu, ilk defa evde sağlık hizmetinden faydalandık ve aşırı memnun kaldık. Bağcılar evde sağlık ekibine çok teşekkür ederiz, kısa sürede evimize gelip pansuman işlemlerini başarıyla gerçekleştirdiler.
Murat Duran
Evde serum hizmetlerinden faydalanmıştık, sonrasında ise bir başka tanıdığımızın da ihtiyacı olduğu için Bağcılar Evde Sağlık ekibine yönlendirdik. Kendilerinden bizler çok memnun kaldık, yönlendirdiğimiz ailede çok memnun kalmış teşekkürler.
Nüket Yavuz
2020 yılında acil bir durum için kendilerinden destek istedik, hemen evimize ambulans gönderdiler. İşlem sonrası arkadaşımızı tekrardan eve kadar getirdiler ve serum taktılar. Hizmetlerinden çok memnun kaldık, kendilerine çok teşekkür ederiz. .
Mutlu Çelik
Bağcılar evde sağlık ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Yatalak olan annem için, yatak yarası tedavisi için ön bilgi verdiler sonrası için diğer kardeşlerim ile görüştükten sonra yatak yarası tedavisine başladık, bu hizmetlerinden çok memnun kaldık teşekkürler.
Burhan Kılınç
Evde tekken yaşadığım bir olay sonrası Bağcılar Evde Sağlık ekibiyle tanıştım. Pandemi sürecinde ambulans hizmetlerinden faydalandım, ambulans oldukça temizdi ilginiz için çok teşekkür ederim.
Sizi Arayalım
Şişli Evde Sağlık
Şişli Evde Sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Şişli Evde Sağlık hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.